Jozef Vražel - moja stránka na sociálnej sieti Facebook
Spolu Sme Čadca - stránka na sociálnej sieti Facebook

Jozef Vražel

poslanec mestského zastupiteľstva v Čadci

Jozef Vražel - nezávislý poslanec MZ v Čadci
Ľudia, ktorí tvrdia, že sa nedá, nemajú zavadzať ľuďom, ktorí veria, že sa dá.

Ľadová výzva na pomoc v boji proti chorobe ALS

Prijal som výzvu na sociálnej sieti a týmto symbolickým aktom sa pripájam ku všetkým ľuďom, ktorí sa touto formou rozhodli podporiť pacientov s amyotrofickou laterálnou sklerózou (ALS). Je to závažné degeneratívne ochorenie nervových buniek, ktorého príčina vzniku nie je dosiaľ objasnená. Ak existuje v našom meste resp. okolí združenie pacientov s týmto ochorením, alebo poznáte jednotlivca, ktorý s týmto ochorením bojuje, pošlite mi do správy info - ak budem môcť rád pomôžem.

Vytvorené: 02.09.2014 | čítať celý článok

Spúšťam petíciu za svoju kandidatúru a za výstavbu letného kúpaliska a oddychovej zóny- cyklotrasy

Jeden z favoritov o post primátora Čadce Jozef Vražel spúšťa petíciu za svoju kandidatúru a za výstavbu letného kúpaliska a oddychovej zóny - cyklotrasy. Viac v rozhovore.

Vytvorené: 01.08.2014 | čítať celý článok

Na Milošovej pretekali, najväčší pstruh meral 45 cm

V prvú májovú nedeľu sa na rybníku v Milošovej uskutočnili tradičné rybárske preteky v love pstruha dúhového na plávanu. Zúčastnilo sa ich 161 pretekárov zo Slovenska a Čiech.

Vytvorené: 30.06.2014 | čítať celý článok

Pozvanie na stretnutie s členkami Miestnej organizácie Živena v Čadci prijal aj Jozef Vražel

Čadca. V urotok 18.03.2014 sa konala schôdza MO Živena v Čadci, na ktorú pozvali aj poslanca MZ v Čadci Jozefa Vražela. Spolok Živena v Čadci  združuje 36 členiek, ktoré sa stretávajú pravidelne každý týždeň v priestoroch Centra voľného času v Čadci. „Stretávame sa veľmi radi a často, nakoľko veľa žien zo spolku žije sama a aspoň takýmto spôsobom nadväzujeme sociálny kontakt, máme možnosť sa porozprávať o bežných problémoch, ktoré nás trápia, vymieňame si skúsenosti, radíme si, spoločne oslavujeme narodeniny aj meniny“ vysvetlila Emília Barancová, predsedníčka spolku.

Vytvorené: 31.03.2014 | čítať celý článok