Jozef Vražel - moja stránka na sociálnej sieti Facebook
Spolu Sme Čadca - stránka na sociálnej sieti Facebook

Jozef Vražel

poslanec mestského zastupiteľstva v Čadci

Jozef Vražel - nezávislý poslanec MZ v Čadci
Ľudia, ktorí tvrdia, že sa nedá, nemajú zavadzať ľuďom, ktorí veria, že sa dá.

Jozef Vražel: Vyhlásnie k pripravovanej diskreditačnej kampani proti mojej osobe

Jozef Vražel: Vyhlásnie k pripravovanej diskreditačnej kampani proti mojej osobe

Vážení obyvatelia mesta Čadca, pred začiatkom volebnej kampane ku komunálnym voľbám sa všetci kandidáti na primátora, verejnými prísľubmi, zaviazali k slušnej a vecnej kampani. Napriek tomu sme v týchto dňoch, s vážnym znepokojením, zachytili informácie o pripravovanej diskreditačnej kampani, v rozpore s deklarovaným prísľubom o slušnosti, dokonca napĺňajúcou znaky skutkovej podstaty trestného činu ohovárania.

Táto kampaň má prebehnúť pár dní pred začiatkom volebného moratória, prípadne počas neho, podávaním vykonštruovaných trestných oznámení a súčasne distribúciou informácii o údajnej trestnej činnosti protikandidátov formou letákov v schránkach. Teda tak, aby už do volieb nebolo možné na nepodložené osočovanie primerane reagovať.

Cieľom tohto konania je zneistiť vás pri vašom rozhodnutí, komu zveríte riadenie mesta a hospodárenie s jeho majetkom v najbližšom období. Som nepríjemne prekvapený opätovným vnášaním týchto bezcharakterných, mafiánskych praktík , ktoré sú v našom meste žiaľ v ostatnom období permanentne prítomné a vnášané do volebnej kampane tými istými skupinami ľudí. Napriek tomu, že súperím o vašu priazeň v politickom zápase a na mnohé záležitosti mesta máme rozdielne názory, toto konanie rázne odsudzujem a zároveň obyvateľov mesta vyzývam, aby týmto praktikám nepodľahli a nedali sa nimi pri svojom rozhodovaní ovplyvniť. Som presvedčený, že politika musí mať aj svoj morálny rozmer, základné pravidlá slušnosti a čestnosti musia byť dodržiavané a nie je nevyhnutné v politickom zápase víťaziť za každú cenu. Toto moje presvedčenie ma viedlo k zverejneniu tohto vyhlásenia k obyvateľom mesta Čadca.

S úctou

Jozef Vražel

nezávislý kandidát na primátora mesta Čadca


 

Vytvorené: 11.11.2014 | Čitateľov: 2690